Namų valymo ir tvarkymo paslaugos Kaune

EkoValymas.lt

Namų valymas po remonto

Pradžia » Valymas po remonto ar statybų

Namų valymas po remonto Kaune

Namų valymas po remonto gali sukelti nemažai problemų. Jeigu neseniai pastatėte, įsirengėte ar remontavote savo butą, namą, sodybą ar kitas patalpas, jose bus prisikaupę daug dulkių bei įvairių statybinių medžiagų atliekų. Tokiems dalykams sutvarkyti,  reikia tik įdėti daug sunkaus darbo, bet ir tiksliai žinoti kaip saugiai ir efektyviai šalinti įvairius nešvarumus nuo įvairių paviršių, kad nebūtų pakenta ka tik atliktam remontui. Mediena, stiklas, akmuo ir daugybė kitokių medžiagų reikalauja skirtingų valymo būdų. Vos pradėję valyti tokius paviršius, suprasite, kad valymo darbai nėra tokie paprasti, kaip kiekvienam gali pasirodyti.

Naujai pastatyti namai, suremontuoti būstai, reikalauja naujausių valymo metodų, priemonių ir žinių. Būtent todėl yra svarbu valymo darbus po remonto patikėti savo srities specialistams.

Poremontinio valymo metu atliekame darbus pagal kliento pageidavimus, pašaliname likusias statybines šiukšles, taip pat tvarkome ir teritoriją aplink statinį. Dirbti, gyventi ir būti švarioje aplinkoje yra ne tik maloniau, bet ir sveikiau – po statybų likusios kietosios dalelės lengvai sklinda oru, gali patekti į jūsų plaučius ir tapti įvairių alergijų priežastimi. Didelį dėmesį skiriame statybinių dulkių, įsisenėjusių kalkių nuosėdų, silikono ir kitų statybinių medžiagų likučių pašalinimui.

Patalpų valymas po remonto ar startybos darbų yra atsakingas darbas, nes valant be tam reikalingos patirties, įgūdžių ar priemonių, galima nesunkiai pažeisti naujus paviršius. Valant dažų, glaisto, kitų statybinių mišinių liekanas reikia žinoti cheminių valymo medžiagų veikimo principus, nes valant statybos ar remonto medžiagų liekanas reikalingos agresyvesnės plovimo priemonės, kurios gali pažeisti valomą paviršių.

Į namų valymo paslaugas po remonto įeina:

  • Grindų, sienų, lubų ir kitų paviršių siurbimas nuo statybinių dulkių
  • Grindų plovimas kelis kartus
  • Virtuvės spintelių valymas (iš vidaus ir išorės)
  • Kilimų siurbimas
  • Plintusų, staktų valymas
  • Langų, palangių, rėmų valymas
  • Radiatorių, vamzdžių išorinės dalies valymas
  • Balkonų, terasų valymas
  • Buitinės technikos valymas (gartraukio, orkaitės valymas garais)
  • Vonios kambario, tualeto valymas

Turime savo priemones ir įrankius, kuriais jums nereikės rūpintis. Kad ir kokia netvarka būtų pas jus po remonto ar statybų, pasistengsime, kad jūsų būstas spindėtų švara.

Paslaugos

Galime padėti?

Susisiekite ir mes patarsime, kokio sprendimo geriausia imtis, kad Jūsų namai ar biuras būtų švarūs