Namų valymo ir tvarkymo paslaugos Kaune

EkoValymas.lt

Langų valymas

Pradžia » Langų valymas

Langų valymo paslaugos Kaune

Kiekvienas pritars, kad žiūrėti pro nepriekaištingai nuvalytą langą yra žymiai maloniau. Deja dažniausiai juos tinkamai nuvalyti yra ne taip paprasta kaip atrodo. Dažnu atveju būna nepatogu pasiekti sunkiai prieinamas vietas, sudėtinga pasirinkti tinkamas valymo priemones, o kartais tiesiog nepavygsta nuvalyti taip, kad neliktų valymo žymių ar subraižymų. Taigi, geriausias sprendimas yra patikėti langų valymą savo srities specialistams!

Mūsų darbuotojai nuvalys jūsų langus, vitrinas ar stiklines pertvaras greitai ir kokybiškai, su profesionalia langų valymo įranga, jums patogiausiu laiku. Taip pat galime išvalyti langų vidinius rėmus ar palanges. Galite užsisakyti langų valymą po statybos ar remonto darbų, kurie sukelia didelį langų užterštumą.

Teikiame vienkartines bei periodines langų, vitrinų ir kitų stiklinių paviršių valymo paslaugas. Valome vidaus bei išorės langus, langų rėmus, palanges. Taip pat plauname stiklines vitrinas ir stiklo pertvaras. Langų valymas atliekamas naudojant profesionalias, sertifikuotas priemones. Mūsų komanda užtikrina pačią aukščiausią darbų kokybę.

Darbų kaina priklauso nuo tam tikrų aplinkybių: kaip sudėtinga pasiekti ir valyti langą, kokia lango būklė, koks purvo lygis ir pan. Įprasta langų valymo kaina svyruoja 0,8-2 €/m2, o galutinė kaina priklauso nuo anščiau paminėtų faktorių. Paslaugos atliekamos Kaune ir Kauno rajone.

 

Paslaugos

Galime padėti?

Susisiekite ir mes patarsime, kokio sprendimo geriausia imtis, kad Jūsų namai ar biuras būtų švarūs